RK73B2HTTE160G
MFR.Part #
RK73B2HTTE160G
JLCPCB Part #
C5724976
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS