SR73W2HTTER294F
MFR.Part #
SR73W2HTTER294F
JLCPCB Part #
C4107053
Description
-55℃~+150℃ 294mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS