RK73B2HTTE152G
MFR.Part #
RK73B2HTTE152G
JLCPCB Part #
C2580576
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS