RK73G2ARTTD1802F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1802F
JLCPCB Part #
C6647958
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS