ERJ-U1DD1001U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1001U
JLCPCB Part #
C1702328
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS