WK73S2JTTER165F
MFR.Part #
WK73S2JTTER165F
JLCPCB Part #
C4279604
Description
-55℃~+155℃ 165mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS