RK73B2HTTE162G
MFR.Part #
RK73B2HTTE162G
JLCPCB Part #
C5724978
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS