RK73G1HTTC2402F
MFR.Part #
RK73G1HTTC2402F
JLCPCB Part #
C2582527
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS