SG73P1ETTP1403F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1403F
JLCPCB Part #
C4306359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS