RN73H1JTTD3002A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3002A25
JLCPCB Part #
C4258456
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS