RK73H1ETTP9101D
MFR.Part #
RK73H1ETTP9101D
JLCPCB Part #
C830270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS