RK73B2BTTD913J
MFR.Part #
RK73B2BTTD913J
JLCPCB Part #
C6388045
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS