RN73R2BTTD3651F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD3651F100
JLCPCB Part #
C2528855
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS