RN73R2BTTD69R8B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD69R8B25
JLCPCB Part #
C2549131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS