RK73B2ETTD913J
MFR.Part #
RK73B2ETTD913J
JLCPCB Part #
C2575845
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS