SR732BTTD1R10F
MFR.Part #
SR732BTTD1R10F
JLCPCB Part #
C2599695
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS