RK73B2BTTD164J
MFR.Part #
RK73B2BTTD164J
JLCPCB Part #
C2574906
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS