RN73R1JTTD2201C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2201C10
JLCPCB Part #
C2566243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS