RN732ATTD2400F50
MFR.Part #
RN732ATTD2400F50
JLCPCB Part #
C3945756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS