RN73R2BTTD5830D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD5830D100
JLCPCB Part #
C4022553
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS