RN73H1JTTD1842D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1842D10
JLCPCB Part #
C4096923
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS