RN73H1JTTD9202C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9202C25
JLCPCB Part #
C4081757
Description
100mW 92kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS