HV732BTTD4224F
MFR.Part #
HV732BTTD4224F
JLCPCB Part #
C4170669
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS