RK73B2BRTTD204J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD204J
JLCPCB Part #
C2595705
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS