RN732BTTD4752A10
MFR.Part #
RN732BTTD4752A10
JLCPCB Part #
C4129454
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS