SG73S2E1RTTD5R1J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5R1J
JLCPCB Part #
C6679351
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS