RN73H1ETTP7871F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP7871F50
JLCPCB Part #
C2515398
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS