RN73H2BTTD1071F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1071F50
JLCPCB Part #
C2540060
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS