RK73B2ATTD752G
MFR.Part #
RK73B2ATTD752G
JLCPCB Part #
C2575217
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS