RN73H1JTTD2910F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2910F50
JLCPCB Part #
C4312429
Description
100mW 291Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS