RN73H1JTTD2492B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2492B05
JLCPCB Part #
C4134138
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS