SLR1TTE1242F
MFR.Part #
SLR1TTE1242F
JLCPCB Part #
C4095264
Description
-55℃~+180℃ 12.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS