RN73H2ETTD64R2D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD64R2D50
JLCPCB Part #
C4195937
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS