RK73B2ATTD183G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ATTD183G
JLCPCB Part #
C2575634
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS