RK73H1ETTP22R0D
MFR.Part #
RK73H1ETTP22R0D
JLCPCB Part #
C5851514
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS