RN73H2ETTD1522B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1522B25
JLCPCB Part #
C4065197
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS