RN73R1JTTD1910A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1910A10
JLCPCB Part #
C2572006
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS