RK73B2ATTD153G
MFR.Part #
RK73B2ATTD153G
JLCPCB Part #
C2575234
Description
-55℃~+155℃ 150V 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS