RN73H2BTTD2211F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2211F10
JLCPCB Part #
C2559203
Description
2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS