RN731JTTD3921A05
MFR.Part #
RN731JTTD3921A05
JLCPCB Part #
C4126853
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS