RK73B2ATTD134G
MFR.Part #
RK73B2ATTD134G
JLCPCB Part #
C5870435
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS