SG73S2BTTD8253D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD8253D
JLCPCB Part #
C4150915
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS