SG73S1JRTTD754G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD754G
JLCPCB Part #
C7312080
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS