RK73B2ATTD132G
MFR.Part #
RK73B2ATTD132G
JLCPCB Part #
C2575741
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS