RK73B1ETTP364G
MFR.Part #
RK73B1ETTP364G
JLCPCB Part #
C6270074
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS