RK73B2ARTTD101G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD101G
JLCPCB Part #
C2596265
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS