RK73B2ARTTD131G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD131G
JLCPCB Part #
C2596148
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS