RN73H1JTTD1431C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1431C50
JLCPCB Part #
C4130241
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS