RK73B2ARTTD151G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD151G
JLCPCB Part #
C2596196
Description
-55℃~+155℃ 150V 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS