RK73B1JRTTD914J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD914J
JLCPCB Part #
C4071810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS